Post Message
 

Kinnitamiseks pane Puzzle kokku
You didn't specify KeyCAPTCHA plugin settings in your Joomla backend.

Ursula: Tänan, dr.Ilus!
Olin esimest korda dr.Ilusa vastuvõtul ja nii lahket ning sõbralikku arsti kohtasin esimest korda.Suur tänu!

Thursday, 19 November 2015
Ursula Prii: Dr.S.Ilus
Tütar,kes elab Inglismaal,käis oma hamba probleemiga kevadel dr.Ilusa vastuvõtul ja sai oma hamba korda ning kiitis arsti väga.Käisin minagi täna esimest korda dr.Ilusa vastuvõtul ja nii lahket,südamlikku ja toredat arsti kohtasin tõesti esimest korda.

Thursday, 19 November 2015
E. : Suured tänud!

Hommiku Hambaravi hügenisti juurest lahkusin väga hea enesetundega. Töö oli kiire ja korralik ning arst ise väga sõbralik, iga tegevuse juures seletas ära millega tegu. Olen lahti saanud ka oma igemete veritsuse probleemist ning vaid pärast ühte arstil käiku. Kindlasti pöördun ka tulevikus Teie kliinikusse!!


Tuesday, 03 March 2015
Teet Roosaar: Tänu

Minu kogemus dr Ivar Maasiku ja tema õega oli väga hea ja meeldiv. Sattusin Hommiku Hambaravisse tuttavate soovitusel ja olen rahul - korralik tehnika, mõistlikud hinnad ja inimlik suhtumine. Puutusin esimest korda kokku masinaga hambakivi eemaldamisega, mis võrreldes käsitsi kraapimisega oli nagu öö ja päev. Hamba väljatõmbamine dr Maasiku poolt meenutas pigem kerget lükkamist. Uued plommid on anatoomilised ja istuvad suus nagu uued hambad. Vahe vanade ebamäärase kujuga metallplommidega on märgatav. Julgustaks inimesi hambad korda tegema. Jah, see maksab, aga mitte nii palju kui arvasin ning eelnevalt saab alati kokku leppida, mida jõuab kohe parandada ja mis võib jääda tulevikku.


Friday, 25 July 2014
Kaire: Aitäh, Dr. Ilus ja assistent!

Kui hambaravi oleks olümpiaala, saaksid Signe ja tema assistent raudselt kuldmedali. Nii sõbralikku, hoolivat ja inimlikku kohtlemist pole ma kuskil mujal kogenud. Doktor reageerib igale silmapilgutusele ja grimassile, assistent pühib vajadusel minusuguse helliku pisaraid ja lisaks hammastele ravivad oma jutu ja naljadega ka patsiendi hinge. Kui tavaliselt on inimesed kurvad, kui peavad hambaarsti juurde minema, siis mina olen pigem kurb, et ravi läbi sai ja ma sinna enam minna ei saa. Aitäh Teile suurepärase ravi eest!


Wednesday, 23 April 2014
 
Powered by Phoca Guestbook
Joomla Template by Joomla51.com