Nagu ka paljudel muudel elualadel, on hambaraviski võimalik inimesi aidata mitmel erineval moel.  Meie hambaravifirma kontseptsioon kujunes tosina tööaasta kogemusest, mil jõudsime arusaamiseni, et ka väga katkised hammaskonnad ei lagune pärast kiiret kompleksset ravi edasi. Teine aastatosin on seda kontseptsiooni igati toetanud ja kinnitanud.
Niisiis:
Saavutamaks parimaid tulemusi läbite meie kliinikus järgnevad tööetapid:

  1. Saame tuttavaks. Teeme selgeks vastastikused soovid, ootused, eeldused ja võimalused.
  2. Teostame vajalikud uuringud ja teeme hammaste "suurpuhastuse".  Selgitame Teile, mida on võimalik Teie suu korrastamisel saavutada ning mis on teie hammastega teostatavate erinevate protseduuride mõte.  Teeme esmased kalkulatsioonid, leiame Teile sobiva hinnataseme ja rahastamisskeemi.
  3. Raviplaani – teostamisele tulevate ravi-, kirurgiliste- ja proteetiliste tööde kompleksi ning ajakava koostamine. Siin selgitame-kirjeldame-joonistame lahti erinevad ravitööd ning võimalikud proteetilised konstruktsioonid.  Räägime selgeks, millised on riskid ja püüame Teile luua võimalikult tõese pildi sellest, mis teiega toimuma saab. 
  4. Teostame planeeritud tööd. (loe kindlasti lisaks artiklit "Edukas hambaravi")
  5. Paralleelselt kõige eelnevaga õpetame teile selgeks õige hammaste hoolduse  ja eeldame edaspidist koostööd saavutatud tulemuse säilitamisel.
Joomla Template by Joomla51.com