Meie poolt pakutava teenuste kompleksi puhul on ajafaktor oluline mitmes mõttes. 

Mida kiiremini ja intensiivsemalt töötame, seda väiksem on tõenäosus, et Te väsite ja tüdinete. Pikad visiidivahed genereerivad unustamist ja käegalöömist, aga ka arstil on lihtsam kui teie pooleliolev töö oma iseärasustega on tal kogu aeg silme ees ja meeles. Intensiivsel teostusel saame korraga tegutseda mitme hambaga saavutades märkimisväärset kokkuhoidu nii ajas kui ka sarnaste protseduuride summaarses hinnas. Niisamuti suurendavad pikad visiidivahed uute kahjustuste tekkeriski.

Emotsionaalne tasu Teie pingutuse eest on tajutav eredamalt siis kui te ei pea seda ootama aastaid, vaid on käes juba mõne nädala ehk kuuga. Mõistagi on olemas ka töid, millised nõuavad rohkem aega - näiteks paigaldatud hambaimplantaat nõuab luustumiseks neli kuud. 

Meie ravikontseptsioon tingib võimatuse töötada paralleelselt paljude patsientidega. Visiidid on sageli tavalisest pikemad ja seetõttu „täituvad“ arstide tööpäevad kiiresti. Esimese aja konsultatsiooniks ja/või vajadusel valust vabastamiseks leiame reeglina siiski mõne päeva jooksul. Tuleb tunnistada, et viimasel ajal (2013+) on töökoormus oluliselt kasvanud ja peame patsiente paluma nii mõnigi kord varuda pisut rohkem kannatust.  Samuti palume arvestada, et me ei tööta nädalavahetustel ning puhkame kollektiivselt jaanipäevast (vähemalt) juuli lõpuni. 

 

Hind
Erinevad ravijuhud taastavas kirurgias ja konstruktsioonid  proteesimises võivad hambaravis maksta isegi 10-tesse kordadesse ulatuvaid erinevaid hindu. Milline võiks olla Teie suu kordategemise hind, selgub juba ravikabinetis tehtava analüüsi käigus. Me ei soovita süüvida erinevate hambaravifirmade hinnakirjadesse, kuna teadmata erinevate protseduuride sisu (ja/või mingi protseduuriga paratamatult kaasnevate protseduuride sisu), on asjasse pühendamatul praktiliselt võimatu neist hinnakirjadest sotti saada. Meiegi hambaravi kohta on "teadjad" levitanud, et oleme Pärnus kõige kallimad (mis ei ole kindlasti tõsi) ja mitmed patsiendid kalkuleerinud risti vastupidise... (mis ilmselt samuti tõsi pole). Kuna töötame küllalt range kontseptsiooni põhiselt - mitte "ühe-hamba-kaupa", siis summaarselt tuleb sageli küllalt palju maksta. Kui see hind aga teostatud "tööühikuteks" lahutada võib iga "ühiku" hind tegelikult vägagi soodne olla. Meil ei pea Te tegelikult kunagi muretsema kui suur arve seekord hambaarsti juures tuleb, sest tasutavad summad on ette teada ja lõppsumma kokku lepitud.  

Kui Teil jätkub tahtmist ja pealehakkamist, siis õhuke rahakott ei tohiks ühelgi juhul takistuseks saada. Alati on võimalik leida taskukohasem konstruktsioon või kasutada erinevaid võimalusi järelmaksuga tasumiseks. Küllalt sage on praktika, kus võtame küll patsiendi kiiresti esmase kontrolli alla- puhastame suu hambakivist ja puurime hambaaugud puhtaks. Lõplik põhitöö toimub aga alles näiteks mõne kuu või poole aasta pärast. Patsient on saanud selleks ajaks pisut ette valmistuda- olgu selleks vajadus siis raha koguda, puhkus, kokkulepe tööandjaga, mis võimaldaks 2-3 korda nädalas töölt ära olla vms.

 

Paketthambaravi. Kindel hinna- ja ajavõit!

Algselt just piiritaguste patsientide vajadustest lähtuvalt, aga viimasel ajal sagedasti ka Tallinnlastele,  Saarlastele ja mujaltki tulnuile, pakume nn. paketthambaravi. 

Mis see on?

Reeglina 1-2 päevane hambaravireis Pärnusse. Varasemalt teostatud panoraamuuringu, konsultatsiooni  ja hammaste süvapuhastuses kogutud info baasil koostame raviplaani, kus selgub, kui mitu ravitundi Teile võiks kuluda. Vastavalt pakume 1-päevast ravipaketti kui ravivajadus kuni 4-5 tundi, 2-päevast, kui kuni 8. Me ei kohusta Teid võtma 2-päevast paketti, vaid võite võtta ka "2+" ühepäevast.  Paketi eeltööd: panoraamülesvõtte võite mõistagi teha kodukohas, aga hammaste puhastuse kas Pärnus või Tallinnas. Ravitööd Pärnus.

Paketi hind sõltub mõistagi teostatavate tööde iseloomust, täiesti kindlasti kompenseerib aga pakettravi soodsam maksumus Teie reisikulu Pärnusse. Nüüdseks enam kui 10-aastase kogemuse varal võime öelda, et enamasti tullakse meile 2-4 tunniseks ühepäeva pakettraviks. Tallinnast on tulijaid enim, ent meie juurde on leidnud tee ka palju Saarlasi, Võrokaid, Põltsamaalasi  jne jne ...  Isegi Narvast on tuldud!

Täiendavateks plussideks valimaks pakettravi, on märkimisväärne ajasääst ja mitte vähe oluline psühholoogiline eneseületus, mida ühekordse  pingutusena on lihtsam taluda. Kuna asume vahetult Pärnu Bussijaama kõrval, siis soovitame tulla meile bussiga. Esiteks on bussireis tänapäeval igati mugav ja teiseks olete pärast 3-4 tunnist hambaraviseanssi päris väsinud, et ise autoroolis tagasi sõita.

Ilmselt on mõistetav, et niisuguse ravipaketi toimumiseks tuleks olla valmis mõni nädal ehk ka kuu ootama. Küll aga saate ette ära teha ja meilitsi saata panoraamülesvõtte. Pärnus saab panoraami tegemise ja puhastuse esimesse visiiti kokku panna. Tallinnas saab panoraamvõtet ilma saatekirjata teha Tõnismäe Hambapolikliinikus. Seejärel peaksite tulema puhastusse (Tallinnas või Pärnus (K)),  ja siis kohe ka konsultatsiooni.  

Esmakontakt pakettraviks  +3725060847 märksõnaga "pakettravi".

 

Neile, kes visalt hinnakirja otsisid ja lugemisega siiani jõudsid...

Palun, siin see siis on: Hinnakiri

Joomla Template by Joomla51.com