Kuna jätkuvalt enamus hammaste asendusi teostame sildproteesidega, siis esmalt kirjeldan seda proteesiliiki. 

Puuduva hamba naaberhambad lihvitakse tüvikoonuse kujuliseks. Lihvitud hammastest võetakse jäljend, mis juba laboris valatakse kipsi ning tekib mudel = koopia sellest, mis toimub patsiendi suus. Mudelile modelleeritaksegi esmalt sildproteesi karkass ja seejärel kantakse karkassile portselan. Nii valmibki lihtne metallokeraamiline sildprotees.

Alates 2011. aastast teeme enamiku sildproteesidest freesitud portselankarkassile. Nii saame pakkuda kroonide/sildade suurepärast täpsust (mudelid skänneerib laser ja töö modelleeritakse digitaalselt) koos tipptasemel materjalide (5aastane garantii!) ja võrratu esteetikaga. 

Veel viis aastat hiljem st. 2016+ teeme praktiliselt kõik sildproteesid freeskeraamikast ning metallkarkassi kasutame vaid harvadel juhtudel, kus see on kombineeritud (suhu fikseeritud sild + eemaldatav protees kinnitatuna silla külge)  proteesi konstruktsioonielementelement.

Kõige füsioloogilisem viis hamba asendamiseks on paigaldada lõualuusse implantaat ehk tehisjuur. Implantaadile kinnitatakse omakorda portselankroon või kasutatakse seda hilisema suust eemaldatava proteesi fikseerimiseks.

Hommiku Hambaravis pakume Nobel Biocare ja Ancylos implantaate. Neist esimene on nö. premium- , teine väga hea keskklassi toode.  Kui patsiendipoolseid vastunäidustusi pole ja piisav maht lõualuud säilinud, võime täna sisuliselt garanteerida, et implantatsioon on edukas. NB! 2018-2019-... hooajal saame pakkuda implantatsiooni Nobel Biocare implantataatidega, (mis on küll maailma parim,aga samas ka väga kallis süsteem),  kuni 500 eurot soodsamalt. Pakkumine kehtib, kuniks soodsamalt ostetud implantaate jätkub. 

2019.a. soetame tehnoloogia, kus patsiendi enda verest valmistatud preparaatidega saame aktiivselt juhtida-parandada-kiirendada luukoe regeneratsiooni näiteks suurtemahulise eemaldamiste järgselt. Nii avarduvad implantatsioonivõimalused veelgi. 

Kui kaotatud juba rohkem hambaid ning sildproteeside ja/või implantaatide paigaldamiseks pole kas tingimusi või vahendeid, peame mälumisfunktsiooni taastamiseks valmistama suust eemaldatava proteesi ...

Joomla Template by Joomla51.com