Nagu ka Hommiku Hambaravi tunnuslause ütleb, soovime pakkuda hambaraviteenust, mis looks võimaluse elada terve hammaskonnaga kõrge vanuseni. Rõõm sellisest elust ei ole kindlasti ei valitud rahakate patsientide ega geneetiliselt heade hammastega õnnistatute privileeg. Pikaajaliselt hea hammaskonna tervis on saavutatav praktiliselt igaühel ja igas vanuses.

 
Ootame ravile esmajoones täiskasvanuid (meil puudub leping haigekassaga lastele tasuta hambaraviteenuse osutamiseks), kelle hambad meile saabudes on halvas või isegi väga halvas seisus. Seetõttu on ka meie kodulehel olev materjal suunatud eelkõige neile. Kuitahes hull Teie suu seisukord hetkel ka poleks- karta pole vaja, sest kurjad me ei ole. Niisamuti pole mõtet ette häbeneda- tõenäosus, et suudate meid enda arvates millegi eriti koledaga üllatada, on nullilähedane.  
 
Asjalikuma, kiirema ja produktiivsema kontakti saamiseks juba ravikabinetis, palume, et loeksite läbi meie poolt pakutava teenuse üldinfo – see on kajastatud alajaotustes: kontseptsioon, eeldused ja garantiid, aeg ja hind. Kui loetu on Teile meelepärane ja otsustate konsultatsiooniks aja kinni panna  oleksime eriti tänulikud kui leiaksite veel veidi aega ning loeksite läbi ka pisut eelteadmisi andvad, samas ka infot otsima suunavad ja mõtlemisainet pakkuvad artiklid. Mõningase ettevalmistusega suudate konsultatsioonis tohtri jutuga paremini kaasa mõelda ja Teie raviplaani arutelu kulgeb kiiremini ning tulemuslikumalt. 
 
Tekstis ette tulevad terminid, mis võivad vajada lahtiseletamist, samuti mõned illustreerivad pildid ja/või lisakommentaarid on eristatud punktiiriga ning varustatud „hüpikaknaga”.
 
Jõudu ja head tahet lugemiseks ning kohtumiseni!
Dr. Ivar Maasik  ja Hommiku Hambaravi kollektiiv
Joomla Template by Joomla51.com